Billboard Reklamları

 

Kocaeli’ne bağlı tüm ilçelerde İzmit, Başiskele, Derince, Körfez, Gölcük, Karamürsel, Kandıra, Çayırova, Gebze, Darıca, Kartepe ilçelerinde bulunan açık hava reklam üniteleri billboard, durak, raket ve megalight reklam alanları etkili tasarım, baskı ve operasyon asım dahil ajansımız tarafından pazarlanmaktadır.

 

 

Billboard Reklamları

Şehre yayılan geniş kapsama alanı ile kampanya mesajınızı hızlı bir şekilde kitlelere taşıyan, en yaygın kullanılan ve en iyi bilinen açık hava reklam ünitesidir. Billboardlar ile yayalara ve sürücülere aynı anda ulaşabilirsiniz. Reklamın en yüksek düzeyde görünümünü sağlar.

 

 

 

 

Billboard yer listesi ve fiyat listesi için lütfen satış departmanımızla iletişime geçiniz!

 

 

Clp Raket Reklamları

Göz seviyesi mesaj konumu ile yayalar ve araç sürücüleri tarafından kolaylıkla fark edilir. Yol güzergahı boyunca konumlandığından geniş bir güzergahı kapsar.

 

 

 

 

Raket yer listesi ve fiyat listesi için lütfen satış departmanımızla iletişime geçiniz!

 

 

Clp Durak Reklamları

Göz seviyesi mesaj konumu ile yayalar ve araç sürücüleri tarafından kolaylıkla fark edilir. Otobüs durak hatları boyunca konumlandığından geniş bir güzergahı kapsar. Durakta bekleyen yolcular ile uzun süre etkileşimdedir ve yüksek görülme oranına sahiptir.

 

 

 

 

Durak yer listesi ve fiyat listesi için lütfen satış departmanımızla iletişime geçiniz!

 

 

Megalight Reklamları

Genellikle kavşak ve trafik ışıklarının olduğu işlek noktalarda ve meydanlarda bulunan 2 reklam yüzüne ve geniş reklam alanına sahip reklam üniteleridir.

 

 

 

 

Megalight yer listesi ve fiyat listesi için lütfen satış departmanımızla iletişime geçiniz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014 RENK REKLAM DİJİTAL BASKI MERKEZİ | Kemalpaşa Mah. Hürriyet Cad. No:11/A Merkez Bankası Karşısı İzmit/KOCAELİ | Tel: 0 262 323 80 85 / 0 543 323 80 85 Google+