Kartvizit Broşür Afiş El İlanı Magnet Cepli Dosya Zarf Antetli Kağıt Bilet

 

 

 

Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Günlük hayatta en çok tercih edilen reklam araçlarının başında gelir. Firmanıza ait ilk izlenimi yansıttığı için son derece önemlidir. Kartvizitler kağıt kaliteleri,ebatları ve baskı teknikleri olarak çeşitlilik göstermektedir.  

 

 

Broşür, bir ürünü en hızlı şekilde tanıtmayı sağlayan, az sayıda sayfadan oluşan reklam aracıdır. Broşür insanların almayı düşündükleri ürünleri, hizmetleri kolayca satın almalarını sağlayacak kadar ilgi çekicidir. Broşürde  satışı yapılacak ürün veya hizmetin kısa ve öz bilgileri, en önemli yanları bulunur. Böylece ürünü alacak veya hizmetten yararlanacak kişi aradığı bilgiye kolayca ulaşır.

 

 

Afiş,  halka açık yerlere asılan basılı kâğıt halinde karşımıza çıkan duvar ilanıdır. Afiş tasarımı,  bir ürün ya da hizmeti tanıtmak için, festival, seminer, konser gibi kültürel etkinlikler için, politik bir düşünceyi ya da siyasi bir partiyi tanıtmak için hazırlanabilir. Birçok sektöre amaçları doğrultusunda yardım eden önemli reklam araçlarından biridir. Özellikle resim, afişin tasarımının en mühim unsurudur. Afiş tasarımlarında yazı ve resim uyumlu bir birliktelik içinde olmalıdır. Bir afiş tasarımı  için en değerli özellik fark edilir olmasıdır. 33 cm X 48 cm ebatlarında, istediğiniz gramajdaki kuşe kağıtlara 2400 dpi baskı kalitesi ile afişlere sahip olabilirsiniz.

 

Zarf, üzerinde firma ünvanınızın ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kurumsal imajınızı destekleyici müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın dikkatini kolayca çekebeleceğiniz bir üründür. 80 gr 1. Hamur pencereli ve penceresiz seçenekleri ile yüksek kalitede baskılı zarflarınız için lütfen irtibata geçiniz.

 

Antetli Kağıt, firmaların kurumsallıklarını ön plana çıkaran üzerinde firma bilgilerinin yer aldığı yazışmalarda kullanılan antetli kağıtlar için lütfen irtibata geçiniz. 80 gr 1. Hamur kağıda yüksek kalite basılır.

 

 

Konser, parti, davet, tiyatro, dernek organizasyonlarınız için yüksek kalite bilet, kupon, indirim çeklerine sahip olabilirsiniz.

 

 

Üzerinde sevdiklerinizin resimlerinin yer aldığı duvar takvimi ile duvarlarınızı renklendirin. İster tek sayfalı, ister 12 sayfalı duvar takvimleriniz için lütfen irtibata geçiniz.

 

 

Yüksek baskı kalitesi ile kartvizit, sertifika, duvar takvimi, afiş, broşür, el ilanı, amerikan servis, dergi, katalog, kitap ayracı, bilet kupon, zarf, antetli kağıt, etiket, sticker baskıları için lütfen irtibata geçiniz. 

© 2014 RENK REKLAM DİJİTAL BASKI MERKEZİ | Kemalpaşa Mah. Hürriyet Cad. No:11/A Merkez Bankası Karşısı İzmit/KOCAELİ | Tel: 0 262 323 80 85 / 0 543 323 80 85 Google+