HAKKIMIZDA

 

İzmit Renk Reklam iç mekan-dış mekan dijital baskı ve ofset baskıda en üst düzey kaliteyi arayanların ilk başvuracağı baskı merkezidir. Sektöründe kendini ispatlamış güçlü makine parkuru ve uzman kadrosu ile hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden müşterilerin beklentilerine cevap verir.

 

Broşür baskı, el ilanı baskı, zarf baskı, etiket baskı, kartvizit baskı, magnet baskı, cepli dosya baskı, folyo baskı uygulama, branda baskı uygulama(fuar baskıları, emlakçı afişleri, doğalgaz reklam afişleri, seçim afiş ve sopalı pankartları, eğitim kurumları afiş ve pankartları), cam cephe kaplama giydirme, billboard baskı ve tasarımları, durak raket baskı ve tasarımları, izmit/Kocaeli billboard reklam alanlarının pazarlanması ve kiralanması, reklam dubaları satışı, izmit/Kocaeli otobüs minibüs dolmuş reklamları, uyarı ikaz levhaları, iş güvenliği levhaları, yönlendirme levhaları uygulamaları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla alanında deneyimli grafiker ve teknik kadrosu özenle oluşturulmuştur.

© 2014 RENK REKLAM DİJİTAL BASKI MERKEZİ | Kemalpaşa Mah. Hürriyet Cad. No:11/A Merkez Bankası Karşısı İzmit/KOCAELİ | Tel: 0 262 323 80 85 / 0 543 323 80 85 Google+