Billboard Durak Raket Megalight Baskı

 

Dijital Baskı Merkezimizde yüksek çözünürlüklü dış mekan baskı makinelerimizle Billboard afişleri standart gereği 115gr/m2 ağırlığında mat kuşe, su bazlı ve blueback özelliğine sahip kağıtlara basılmaktadır. Baskı aşamasında yine açık hava reklamcılığı için özel olarak üretilen matbaa boyaları kullanılmaktadır. Bu özelliklere sahip kağıda baskı yapılmaması durumunda afişler yapıştırma işlemi sırasında kolayca kırışmakta ve yırtılmaktadır. Yapıştırma işlemi sırasında yoğun yapıştırıcı kullanılması gerektiğinden bu durum afişlerde deformasyona sebep olmakta ve reklam ünitesine de zarar vermektedir. Billboard posterlerinin 4 parça halinde basılması gerekmektedir.

 

Dijital Baskı Merkezimizde yüksek çözünürlüklü dış mekan baskı makinelerimizle CLP Durak-Raket afişleri standart gereği 135gr/m2 ağırlığında ve CLP için özel olarak üretilen mat kuşe kağıda basılmaktadır. Bu özelliklere sahip kağıdın kullanılmaması durumunda afişler kolayca kırışmakta ve yırtılmaktadır.

 

Dijital Baskı Merkezimizde yüksek çözünürlüklü dış mekan baskı makinelerimizle Megalight afişleri standart gereği 120 gr/m2 ağırlığında megalightlar için üretilen yırtılmaz kağıda basılmaktadır. Bu kağıt hava koşulları sebebi ile megalight içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur. Dolayısıyla malzeme ve boya kalitesi önemlidir. Tek parça olarak baskı yapılması zorunludur.

 

Billboard, durak, raket ve megalight baskılarınız için lütfen grafik tasarım ve baskı departmanımızla iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014 RENK REKLAM DİJİTAL BASKI MERKEZİ | Kemalpaşa Mah. Hürriyet Cad. No:11/A Merkez Bankası Karşısı İzmit/KOCAELİ | Tel: 0 262 323 80 85 / 0 543 323 80 85 Google+